טיפים שאתם צריכים להכיר בעת בחירת אינטרנט ביתי

משחק מחשב אונליין

כמעט כל אדם היום משתמש באינטרנט וגם בבית שלנו, ללא קשר לכמות הזמן הפנוי שלנו, סביר להניח שהאינטרנט יעבוד שעות נוספות. ככל שיש יותר מכשירים ואנשים העושים שימוש באינטרנט בו זמנית גם ודאי תרצו לוודא שהאינטרנט שלכם הוא יותר מהיר כדי שכל אחד מהגולשים יוכל ליהנות ממני ללא תקיעות ותקלות שונות. באופן כללי בחירת אינטרנט ביתי הוא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש, זאת לא רק מטעמי נוחות ומהירות הגלישה אלא גם מטעמי הגנה, מטעמים כלכליים, שירות, גמישות ועוד.

אז איך לבחור אינטרנט ביתי?

  • מהירות גלישה ביחס לתשתית – זה בסדר לרצות את האינטרנט הכי מהיר אולם האם התשתית באזור המגורים שלכם מאפשרת חיבור לאינטרנט במהירות הנדרשת? לעתים רבות ספקיות האינטרנט מוכרות לכם חבילות עד מהירות מסוימת כשבפועל תשתית האינטרנט באזורכם עדיין מוגבלת לאינטרנט במהירות נמוכה יותר. לכן החבילות נקראות “עד”, עד 100 מגה, עד 200 מגה וכך הלאה.
  • כמות מכשירים מחוברים – כל מכשיר שמחובר לאינטרנט שלכם (בין אם באמצעות כבל ובין אם באמצעות WIFI) סוחב חלק ממהירות האינטרנט שלכם. על כן ככל שיש יותר מכשירים מחוברים כך האינטרנט שלכם הוא יותר איטי בכל מכשיר.
  • לצורך מה השימוש באינטרנט? – אם האינטרנט משמש את הילדים שלכם למשחקי רשת למשל דעו כי אינטרנט מהיר הוא בגדר חובה אחרת המשחקים ידעו להם המון. אם אתם רוצים לצפות בסרטים אונליין – גם כאן כדי שהסרטים לא יתקעו כל שניה כדאי שיהיה אינטרנט מהיר. במידה ואתם זקוקים לאינטרנט רק לצורך קריאת כתבות, חדשות, עדכונים או אפילו לצרכים משרדיים פשוטים ייתכן ומהירות של 40 מגה בהחלט תספיק לכם.
  • האם אתם מחוברים גם לשירותי סטרימינג מבוססי אינטרנט? – לדוגמה נטפליקס, אפל TV, סלקום TV ושירותים אחרים בסגנון? כיוון שכאן מדובר בטלוויזיה המבוססת חיבור לאינטרנט ולא חיבור ללוויין. מה שאומר שכדי שהשידור יהיה חלק ותקין חשוב לכלול אינטרנט מהיר בנפח גבוה.
  • שירות לקוחות – איך שירות הלקוחות של החברה? האם הוא זמין 24/7? האם שולחים אתכם נציג אחד לשני כדי לטפל בתקלה או ששירות הלקוחות מטפל בכל סוג תקלה?

הכירו את האינטרנט החכם של טריפל C

בחירת אינטרנט ביתי מעולם לא הייתה פשוטה ונוחה יותר. כיום תוכלו לבחור להשתמש באינטרנט החכם של טריפל C. תוכלו להתחבר ללא צורך בנציג או חומרה מיוחדת, לשנות את מהירות החבילה שלכם בקלות ובמהירות ללא המתנה לנציג טלפוני או שיחות עם שימור לקוחות ועוד.