יום כיף לעובדים – רעיונות, הצעות וכיצד מוציאים אותו לפועל בצורה הטובה ביותר?

שגרת העבודה שוחקת את העובדים שלכם? אתם מרגישים שהם כבר מתקרבים למיצוי מלא של היכולות שלהם? עברתם תקופה שוחקת בעבודה ואתם רוצים להכיר תודה או שפשוט בא לכם לפנק את העובדים שלכם- אם עניתם כן לאחת מהשאלות הללו כנראה שמה שאתם צריכים זה יום כיף לעובדים. כשמדברים על יום כיף לעובדים רעיונות יש למכביר. במאמר הזה נבין מה התרומה של ימי כיף לעובדים וכיצד מוציאים יום כזה לפועל.

למה חשוב להוציא את העובדים לימי כיף?

ראשית חשוב להבין שימי כיף טומנים בחובם לא רק הנאה אלא גם מייצרים ערך מוסף. מודל העבודה של ימינו תובעני ביותר והוא דורש מעובדים תפוקה גבוהה, תחרות רבה, שעות עבודה רבות ומאה אחוז מחויבות. זה נכון למקומות עבודה גדולים או קטנים ובכל ענפי המשק. אופי ההעסקה התובעני והדרישות הגבוהות גובים מחיר ולא אחת קורה שמעסיקים חווים תחלופה גבוהה של עובדים או שחיקה רבה בקרבם.

כאן נכנסים לתמונה רעיונות לימי כיף לעובדים. ימי כיף מביאים ממד של הנאה וזו תרומה חשובה אבל הם גם עונים על צורך גדול יותר. הם מייצרים הפוגה מהשגרה, ממלאים את העובדים בכוחות, מגבירים את הגיבוש בצוות וממלאים את העובד בתחושת הכרת תודה למקום העבודה. אין עובד שלא יעריך את ההשקעה של מקום העבודה שיצר עבורו פעילות גיבוש לצוות גדול או קטן, מה שיתברר כמשמעותי גם לטווח הרחוק.

ימי כיף- למעסיקים שרואים את העתיד כבר בהווה

למי שחושש מפינוק יתר של העובדים נספר שמחקרים מראים שמודל העבודה הנכון כולל גם תקופות מתח ועומס אבל גם תקופות של עבודה נינוחה והרפיה. ימי הכיף הללו עלולים להישמע כמו פינוק מיותר אבל הם מסייעים לעובדים לשחרר קיטור מחד ומאידך להתמלא בכוחות להמשיך לעבוד. במלים אחרות פעילות גיבוש לצוות גדול או קטן מבטאת לא רק חשיבה על העובד אלא גם חשיבה לטווח הרחוק על טובת העסק או מקום העבודה.

אז למה חשוב לחשוב על רעיונות לגיבוש צוות עובדים?

  • שבירת השגרה
  • יצירת גיבוש בין העובדים
  • יצירת קשר בין ההנהלה לעובדים
  • הרפיה לאחר תקופות מתח
  • הגדלת תפוקת העובד
  • הטענת העובדים בכוחות מחודשים

חוששים מתחרות? קחו את העובדים ליום בלתי נשכח

נשאלת השאלה כיצד מוציאים לפועל ימי כיף וגיבוש בעידן שבו התחרות בין מקומות עבודה כל כך גדולה וכאשר היצע הפעילויות הקיים הוא כה רחב. בנוסף, לא קל היום לרתום עובדים לצאת לימי כיף, הרי לעתים זה יכול להיות הרבה יותר מפתה לעבוד יום קצר או לקבל יום חופש במקום יום כיף טרחני.

יום כיף לעובדים רעיונות כל כך רבים- מה מתאים לעובדים שלי?

זה נכון שלא מעט עובדים תופסים את ימי הכיף כדבר מאולץ. הסיבה לכך היא היעדר מעוף או רעיונות לימי כיף לעובדים שיהיו באמת מהנים וחווייתיים ויצליחו להוציא את העובדים מתוך הקופסה שנקראת מקום העבודה. אחרי הכל, לשחק חפש את המטמון עם מנהל הצוות לא נשמע מפתה במיוחד וגם ארוחת צהריים במסעדה שכוחת אל עם החברים ממקום העבודה לא בהכרח תהיה הדבר הכי מהנה בעולם.

איך עושים את זה?

כדי להביא רעיונות לגיבוש צוות העובדים שיהיו עם ערך מוסף ומהנים באמת חשוב להיעזר בחברה מקצועית שתוכל לבנות אתכם תוכנית מלאה ליום שכולו כיף והנאה ושיביא תרומה משמעותית לפן החברתי בבית העסק שלכם.  בנייה של תכנית כזו דורשת ידע, ניסיון, העמקה ויכולת למפות ולהבין את הצרכים הייחודיים של בית העסק שלכם מהפן החברתי.

רעיונות ליום גיבוש עובדים למצוא מחט בערימת שחת כמו

כשמדברים על יום כיף לעובדים, רעיונותלא חסרים. מה שצריך זו חברה אמינה ומקצועית שתדע להביא לכם את הרעיונות הטובים ביותר עבורכם. בתהליך כזה לעתים תגלו שאתם לא מכירים מספיק את העובדים שלכם- דבר חשוב לכשעצמו וכך אולי תלמדו דבר או שניים על ניהול ועל עובדי החברה. לעתים התהליך יכלול סקר או שאלון שבו העובדים יתארו מהם הצרכים החברתיים, דבר שיעזור לכם להכיר אותם ואת כלל העובדים במבט על.