מרכזיות IP בענן

מרכזיה בענן הינה מערכת תקשורת וירטואלית המחוברת למחשב החברה, לטלפונים הנייחים והניידים שתרצו לחבר אליה והכול כמובן מתנהל דרך האינטרנט ומגובה בענן. למרכזיות אלה יש יתרונות רבים כמו כושר שרידות גבוהה, אבטחת מידע גבוהה, אפשרויות אינטגרציה למערכות אחרות, איסוף נתונים והנפקת דוחות מסודרים, גיבוי של כל החומרים באחסון ענן לצרכי שחזור ו/או גיבוי ועוד.

שאלות שאתם רוצים לשאול את עצמכם כדי לבדוק אם מרכזיית IP בענן מתאימה לכם:

  • האם אתם מעדיפים לשלם הרבה יותר כסף אבל לתחזק את שרתי התקשורת שלכם בעצמכם?
  • האם ניתן לחבר שלוחה לנייד שלנו או שלוחת IP לעבודה מהבית או מכל מקום שנבחר?
  • האם ניתן לחבר את המרכזייה למערכות נוספות משלימות? כמו מערכת CRM לדוגמה…
  • האם הצעת המחיר שניתנה לנו כוללת את כל מה שאנחנו צריכים? האם חסר לנו שירות מסוים? האם יש אותיות קטנות בהסכם שצריך לדעת עליהם? כמו למשל ששירות מסוים ניתן לכם בחינם למשך 6 חודשים שלאחריהם תצטרכו להתחיל לשלם עליו וכו’.
  • מה קורה במקרה של הפסקות חשמל או תקלות בקווי התקשורת?
  • האם המרכזייה מאובטחת מספיק למניעת גניבת מידע והאזנות מגורמים עוינים?
  • האם יש צורך בהתקנת חומרה פיזית?

אז מדוע דווקא מרכזיות IP בענן?

מרבית העסקים בעולם כיום עושים שירות טלפוני מתקדם באמצעות מרכזיות IP בענן. ראשית מרכזיות אלו יכולות להפוך עסק קטן לעסק גדול יותר מבחינה תדמיתית. גם אם אתם עסק קטן של עובד או שניים, הובלת הלקוח אליכם דרך מרכזיה הכולל בין היתר מערכת ניתוב שיחות תגרום ללקוח לחשוב שמדובר בחברה גדולה ומקצועית. כמו כן כחלק משירותי המרכזייה בענן תוכלו לחבר את המספר במשרד אל הנייד שלכם ולקבל שיחות מכל מקום. תוכלו לנהל את כל המערכת באמצעות ממשק נוח וידידותי באמצעות האינטרנט במחשב או הסמארטפון שלכם.

למרכזיות IP בענן יש יתרון חסכוני בעלויות התפעול של מערכת תקשורת לעסק, שימוש במספרים וירטואליים לניתוב שיחות ואפילו ביצוע שיחות לחו”ל במחירים מוזלים. בשל העובדה שמדובר במרכזייה בענן כל השיחות ונתוני השיחות והמערכת ימצאו בענן, יגובו וניתן יהיה להוריד דוחות עם כל הנתונים שתבקשו לצורך בקרה, מעקב ושיפור השירות.